Výživa a detoxikace


Když chceme svému tělu pomoci a zbavit se tak zdravotních problémů, potřebujeme svému tělu alespoň trochu rozumět a naučit se reagovat na signály těla, kterými nám dává najevo, že není něco v pořádku a že je jen otázkou času, kdy se problém projeví ve formě nějaké nemoci.

Prvním signálem bývá pocit únavy. Uvědomili jste si někdy, kolik energie mají malé děti? Vždyť se v jednom kuse pohybují. S věkem se nám energie někde ztrácí, a jak rychle nám bude ubývat, to skutečně záleží jen na nás.

Velmi častým signálem jsou taky bolesti různého druhu. Bolest je ochranný signál těla. Co uděláte, když Vás začne bolet hlava, tělo nekřičí: „Dej mi brufen“!! Když máte ekzém, vaše tělo nekřičí: „Dej mi Zyrtec nebo kortikoidy“!! Vaše tělo křičí: „ Dělej už konečně se mnou něco!! Zbav mě odpadu, vyčisti mě!!!“ Udělej detoxikaci!! Vypadávají vám vlasy, lámou se vám nehty, máte bolavou popraskanou pokožku na patách, dělají se vám různé vyrážky, ekzémy…To všechno jsou signály těla a je nejvyšší čas něco udělat.

Proč by jsme měli provádět pravidelnou detoxikaci našeho organismu?

Potravinářský průmysl prodlužuje záruční doby potravin pomocí různých přísad, jako jsou konzervanty, emulgátory, barviva, E-čísla..S těmito látky, které naše tělo neumí zpracovat se nám v těle ukládají v podobě toxických látek. Když z různých důvodů odpadové látky v těle přetrvávají, ukládají se v tukové a pojivové tkáni a nám začínají přibývat kilogramy a celé tělo je jakoby opuchlé. Tělo tak nabírá na objemu a začnou se objevovat zdravotní potíže. Všechno, co máte na sobě navíc, je odpad. Někteří lidé nosí 2-3 kg odpadových látek. Takový člověk nemá potřebnou energii na vyloučení odpadu a pokud nedostane pomoc ve formě nějakého systému, sám si těžko pomůže.

My víme jak na to!

Individuální 70- 80 minutová konzultace v našem klimatizovaném studiu zahrnuje:

  • Celkovou analýzu zdravotního stavu a fyzické kondice.
  • Analýzu stravovacích návyků a pitného režimu.
  • Změření speciálním analyzérem ( body composition monitor), který stanoví % podíl vnitřního tuku v těle, metabolický věk, % podíl tělesné vody, viscerální tuk, hmotnost kostí, svalů atd.

Náš odborný poradce Vám přímo na míru sestaví individuální detoxikační i nutriční program, který zahrnuje zařazení funkční potraviny tzv. buněčné výživy do vašeho jídelníčku, kdy se tělo postupně přes detoxikaci dovyživí až na úroveň buňky. Tím v těle vytvoříme optimální podmínky, proto aby se váš organismus mohl začít regenerovat.

Finálním efektem detoxikace i dovyživení vašeho organismu až na úroveň buněk, na sobě to pocítíte velkým přílivem energie, celkové zlepšení imunitního systému, zlepšení kondice těla a dojde i k odstranění různých zdravotních potíží, ale i k celkovému zlepšení stavu pokožky.

Jedna z pozitivních věcí užívání buněčné výživy je změna hmotnosti. Což každý velmi rád ocení!

Tak nečekejte a začněte s detoxikací již nyní!!

Celá naše práce je založena na velmi úzkém vztahu poradce – klient. Náš odborný poradce Vás povede krok po kroku a bude Vás podporovat po celou dobu programu na osobních kontrolách, které jsou zcela zdarma.


Objednání termínu můžete u nás provést 2 způsoby
  1. Zavolejte naši horkou linku: tel.608 627 985 nebo 777 109 985
  2. Využijte naši službu Call Back - Zavoláme my vám