Zdravá snídaně


Proč zdravě snídat?

Správně složená snídaně odpovídající zásadám zdravé výživy je nezbytná pro dodání potřebné energie a psychickou pohodu. Člověk bez snídaně má tendenci se přejídat nebo pojídat průběžně během dne různé nezdravé pochutiny.

 

Největší chyba, kterou můžete udělat, je úplně snídani vynechat!!!

Vynechání snídaně aneb co se stane, když nesnídáte

Pokud vynecháte snídani, hladina cukru v krvi klesne pod normální úroveň a to pro vás znamená útok chuťových buněk a pokles energie. Znovu obracíte pozornost k jednoduchým sacharidům, abyste dosáhli rychlého zvýšení energie. Jednoduché sacharidy způsobí rychlý vzestup hladiny cukru v krvi a tento přebytek musí být v organismu nějak vyrovnán. Přebytečný cukr se přeměňuje na tuk.

Zdravá snídaně s vyváženým množstvím proteinu

Zdravá snídaně zásobuje organismus veškerými nezbytnými živinami a energií, aniž by způsobila zvýšení hladiny cukru. Pomáhá předcházet vzniku závislosti na cukrem přeplněných sacharidech během dne. Tak máte chuťové buňky pod kontrolou, touha po sacharidech (čokoláda, pamlsky, pečivo, rychlé občerstvení, perlivé nápoje, atd.) mizí a organismus pro získání energie využívá vlastní zásoby uskladněného tuku.


Objednání termínu můžete u nás provést 2 způsoby
  1. Zavolejte naši horkou linku: tel.608 627 985 nebo 777 109 985
  2. Využijte naši službu Call Back - Zavoláme my vám